1. Bednarczyk Danuta............................................................................

2. Hatke Mariola...................................................................................

3. Husiatyński Jan.................................................................................

4. Kiąca Bogumiła ................................................................................

5. Łabińska Wanda................................................................................

6. Mądrzak Mirosława.............................................................................

7. Mądrzak Zbigniew..............................................................................

8. Mądrzak Nina....................................................................................

9. Piwowoński Bogdan.............................................................................

10. Pytlik Leszek.....................................................................................

11. Radke Edward.....................................................................................

12. Radke Leonia......................................................................................

13. Waligóra Stanisław..............................................................................

14. Walkowiak Danuta..............................................................................

15. Walkowska Justyna..............................................................................

16. Walkowski Artur.................................................................................

17. Walkowski Rafał.................................................................................

18. Witkiewicz Sylwia...............................................................................

19. Zięta Ewa..........................................................................................

20. Żołędziejewska Mariola.........................................................................

21. Żołędziejewski Andrzej.........................................................................

Opiekun sekcji: Radke Leonia

1.     Bednarczyk Danuta………………………………………………………………….

2.     Hatke Mariola………………………………………………………………………..

3.     Husiatyński Jan………………………………………………………………………

4.     Kiąca Bogumiła ……………………………………………………………………..

5.     Łabińska Wanda……………………………………………………………………..

6.     Mądrzak Mirosława…………………………………………………………………..

7.     Mądrzak Zbigniew……………………………………………………………………

8.     Mądrzak Nina…………………………………………………………………………

9.     Piwowoński Bogdan…………………………………………………………………..

10.           Pytlik Leszek………………………………………………………………………….

11.           Radke Edward………………………………………………………………………….

12.           Radke Leonia…………………………………………………………………………..

13.            Waligóra Stanisław……………………………………………………………………

14.            Walkowiak Danuta……………………………………………………………………

15.            Walkowska Justyna…………………………………………………………………...

16.            Walkowski Artur………………………………………………………………………

17.            Walkowski Rafał………………………………………………………………………

18.            Witkiewicz Sylwia…………………………………………………………………….

19.            Zięta Ewa………………………………………………………………………………

20.            Żołędziejewska Mariola……………………………………………………………….

21.            Żołędziejewski Andrzej……………………………………………………………….

 

Opiekun sekcji: Radke Leonia

1. Bednarczyk Danuta
2. Husiatyński Jan
3. Kiąca Bogumiła
4. Król Małgorzata
5. Łabińska Wanda
6. Materna Agnieszka
7. Piwowoński Bogdan
8. Pytlik Anna
9. Pytlik Leszek
10. Radke Edward
11. Radke Leonia
12. Sztor Kornelia
13. Waligóra Stanisław
14. Walkowiak Danuta
15. Walkowska Justyna
16. Walkowska Weronika
17. Walkowski Artur
18. Walkowski Rafał
19. Witkiewicz Sylwia
20. Wlekły Jerzy
21. Żołędziejewska Mariola
22. Żołędziejewska Marta
23. Żołędziejewski Andrzej
24. Gajdanowicz Anna*
25. Gajdanowicz Tomasz*
26. Zięta Ewa**

 

Opiekun sekcji: Radke Leonia

 

* Nowo przyjęci członkowie
** Członkowie przeniesieni z innej sekcji