1. Adamczak Kacper...........................................................................

2. Adamski Michał..............................................................................

3. Bajon Piotr....................................................................................

4. Borowczak Edyta.............................................................................

5. Borowczak Miłosz............................................................................

6. Galon Adriana.................................................................................

7. Gregor Antoni.................................................................................

8. Grunt Dominik................................................................................

9. Kabała Dawid..................................................................................

10. Kabała Izabela.................................................................................

11. Kamińska Marzena............................................................................

12. Kamiński Kacper..............................................................................

13. Kubeczko Alan................................................................................

14. Langner Amadeusz...........................................................................

15. Ławecki Joachim ............................................................................

16. Nowak Eryk...................................................................................

17. Pieciółko Marcel..............................................................................

18. Pochanke Bartosz..............................................................................

19. Pochanke Mateusz.............................................................................

20. Pochanke Katarzyna...........................................................................

21. Rogalska Pieciułko Agnieszka...............................................................

22. Skorupiński Emil...............................................................................

23. Skorupiński Krystian..........................................................................

24. Skorupiński Tomasz...........................................................................

25. Skorupiński Ryszard..........................................................................

26. Stachurski Norbert.............................................................................

27. Wąsowicz Jan..................................................................................

28. Wąsowicz Marek...............................................................................

29. Wąsowicz Monika..............................................................................

30. Wąsowicz Weronika............................................................................

Opiekun sekcji: Wąsowicz Marek

1. Bednarczyk Jakub*
2. Bednarczyk Kacper*
3. Borowczak Szymon*
4. Froń Kacper*
5. Gajdanowicz Adrian*
6. Galon Adriana*
7. John Małgorzata*
8. John Mikołaj*
9. John Kacper*
10. Rutkiewicz Szymon*
11. Rutkiewicz Mariusz*
12. Rutkiewicz Joanna*
13. Skorupiński Filip*
14. Krawczyk Marcel*
15. Wąsowicz Marek*
16. Wąsowicz Monika*


Opiekun sekcji: Wąsowicz Marek

 

* Nowo przyjęci członkowie