Informujemy, że treningi odbywać sie będą we wtorki i czwartki o godz.: 17:00.

Kolejka 10 w dniach 02-04-2016/03-04-2016

BŁĘKITNI Kąkolewo

- Stare Bojanowo

n. g. 14,00

DĄB Boguszyn

- SOKÓŁ Włoszakowice

05.04 g. 17,00

GROM Czacz

- RAP Rydzyna

n. g. 12,30

HELIOS Bucz

- ORZEŁ Lipno

s. g. 11,00

JUNA-TRANS Stare Oborzyska

- Obra 1912 Kościan II

s. g. 10,00

 

Kolejka 11 w dniach 09-04-2016/10-04-2016

JUNA-TRANS Stare Oborzyska

- BŁĘKITNI Kąkolewo

s. g. 10,00

Obra 1912 Kościan II

- HELIOS Bucz

n. g. 15,30

ORZEŁ Lipno

- GROM Czacz

s. g. 11,00

RAP Rydzyna

- DĄB Boguszyn

s. g. 11,00

SOKÓŁ Włoszakowice

- Stare Bojanowo

s. g. 14,00

 

 

Kolejka 12 w dniach 16-04-2016/17-04-2016

BŁĘKITNI Kąkolewo

- SOKÓŁ Włoszakowice

n. g. 14,00

Stare Bojanowo

- RAP Rydzyna

n. g. 13,00

DĄB Boguszyn

- ORZEŁ Lipno

n. g. 11,00

GROM Czacz

- Obra 1912 Kościan II

s. g. 13,00

HELIOS Bucz

- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

s. g. 11,00

 

Kolejka 13 w dniach 23-04-2016/24-04-2016

HELIOS Bucz

- BŁĘKITNI Kąkolewo

s. g. 14,00

JUNA-TRANS Stare Oborzyska

- GROM Czacz

s. g. 10,00

Obra 1912 Kościan II

- DĄB Boguszyn

n. g. 15,30

ORZEŁ Lipno

- Stare Bojanowo

s. g. 11,00

RAP Rydzyna

- SOKÓŁ Włoszakowice

s. g. 10,00

 

Kolejka 14 w dniach 30-04-2016/01-05-2016

BŁĘKITNI Kąkolewo

- RAP Rydzyna

n. g. 14,00

SOKÓŁ Włoszakowice

- ORZEŁ Lipno

s. g. 14,00

Stare Bojanowo

- Obra 1912 Kościan II

n. g. 13,00

DĄB Boguszyn

- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

s. g. 11,00

GROM Czacz

- HELIOS Bucz

s. g. 11,00

Kolejka 15 w dniach 07-05-2016/08-05-2016

GROM Czacz

- BŁĘKITNI Kąkolewo

n. g. 11,30

HELIOS Bucz

- DĄB Boguszyn

s. g. 11,00

JUNA-TRANS Stare Oborzyska

- Stare Bojanowo

s. g. 10,00

Obra 1912 Kościan II

- SOKÓŁ Włoszakowice

s. g. 12,00

ORZEŁ Lipno

- RAP Rydzyna

s. g. 11,00

Kolejka 16 w dniach 14-05-2016/15-05-2016

BŁĘKITNI Kąkolewo

- ORZEŁ Lipno

n. g. 14,00

RAP Rydzyna

- Obra 1912 Kościan II

n. g. 11,00

SOKÓŁ Włoszakowice

- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

s. g. 11,00

Stare Bojanowo

- HELIOS Bucz

n. g. 13,00

DĄB Boguszyn

- GROM Czacz

16.05 g. 17,00

Kolejka 17 w dniach 21-05-2016/22-05-2016

DĄB Boguszyn

- BŁĘKITNI Kąkolewo

23.05 g. 17,00

GROM Czacz

- Stare Bojanowo

n. g. 11,00

HELIOS Bucz

- SOKÓŁ Włoszakowice

s. g. 11,00

JUNA-TRANS Stare Oborzyska

- RAP Rydzyna

s. g. 10,00

Obra 1912 Kościan II

- ORZEŁ Lipno

s. g. 12,00

Kolejka 18 w dniach 28-05-2016/29-05-2016

BŁĘKITNI Kąkolewo

- Obra 1912 Kościan II

n. g. 14,00

ORZEŁ Lipno

- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

s. g. 11,00

RAP Rydzyna

- HELIOS Bucz

n. g. 11,00

SOKÓŁ Włoszakowice

- GROM Czacz

s. g. 11,00

Stare Bojanowo

- DĄB Boguszyn

n. g. 13,00