Informujemy, że treningi odbywać sie będą we wtorki i czwartki o godz.: 17:00.

Kolejka 10 w dniach 02-04-2016/03-04-2016

BŁĘKITNI Kąkolewo

- Stare Bojanowo

n. g. 14,00

DĄB Boguszyn

- SOKÓŁ Włoszakowice

05.04 g. 17,00

GROM Czacz

- RAP Rydzyna

n. g. 12,30

HELIOS Bucz

- ORZEŁ Lipno

s. g. 11,00

JUNA-TRANS Stare Oborzyska

- Obra 1912 Kościan II

s. g. 10,00

 

Kolejka 11 w dniach 09-04-2016/10-04-2016

JUNA-TRANS Stare Oborzyska

- BŁĘKITNI Kąkolewo

s. g. 10,00

Obra 1912 Kościan II

- HELIOS Bucz

n. g. 15,30

ORZEŁ Lipno

- GROM Czacz

s. g. 11,00

RAP Rydzyna

- DĄB Boguszyn

s. g. 11,00

SOKÓŁ Włoszakowice

- Stare Bojanowo

s. g. 14,00

 

 

Kolejka 12 w dniach 16-04-2016/17-04-2016

BŁĘKITNI Kąkolewo

- SOKÓŁ Włoszakowice

n. g. 14,00

Stare Bojanowo

- RAP Rydzyna

n. g. 13,00

DĄB Boguszyn

- ORZEŁ Lipno

n. g. 11,00

GROM Czacz

- Obra 1912 Kościan II

s. g. 13,00

HELIOS Bucz

- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

s. g. 11,00

 

Kolejka 13 w dniach 23-04-2016/24-04-2016

HELIOS Bucz

- BŁĘKITNI Kąkolewo

s. g. 14,00

JUNA-TRANS Stare Oborzyska

- GROM Czacz

s. g. 10,00

Obra 1912 Kościan II

- DĄB Boguszyn

n. g. 15,30

ORZEŁ Lipno

- Stare Bojanowo

s. g. 11,00

RAP Rydzyna

- SOKÓŁ Włoszakowice

s. g. 10,00

 

Kolejka 14 w dniach 30-04-2016/01-05-2016

BŁĘKITNI Kąkolewo

- RAP Rydzyna

n. g. 14,00

SOKÓŁ Włoszakowice

- ORZEŁ Lipno

s. g. 14,00

Stare Bojanowo

- Obra 1912 Kościan II

n. g. 13,00

DĄB Boguszyn

- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

s. g. 11,00

GROM Czacz

- HELIOS Bucz

s. g. 11,00

Kolejka 15 w dniach 07-05-2016/08-05-2016

GROM Czacz

- BŁĘKITNI Kąkolewo

n. g. 11,30

HELIOS Bucz

- DĄB Boguszyn

s. g. 11,00

JUNA-TRANS Stare Oborzyska

- Stare Bojanowo

s. g. 10,00

Obra 1912 Kościan II

- SOKÓŁ Włoszakowice

s. g. 12,00

ORZEŁ Lipno

- RAP Rydzyna

s. g. 11,00

Kolejka 16 w dniach 14-05-2016/15-05-2016

BŁĘKITNI Kąkolewo

- ORZEŁ Lipno

n. g. 14,00

RAP Rydzyna

- Obra 1912 Kościan II

n. g. 11,00

SOKÓŁ Włoszakowice

- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

s. g. 11,00

Stare Bojanowo

- HELIOS Bucz

n. g. 13,00

DĄB Boguszyn

- GROM Czacz

16.05 g. 17,00

Kolejka 17 w dniach 21-05-2016/22-05-2016

DĄB Boguszyn

- BŁĘKITNI Kąkolewo

23.05 g. 17,00

GROM Czacz

- Stare Bojanowo

n. g. 11,00

HELIOS Bucz

- SOKÓŁ Włoszakowice

s. g. 11,00

JUNA-TRANS Stare Oborzyska

- RAP Rydzyna

s. g. 10,00

Obra 1912 Kościan II

- ORZEŁ Lipno

s. g. 12,00

Kolejka 18 w dniach 28-05-2016/29-05-2016

BŁĘKITNI Kąkolewo

- Obra 1912 Kościan II

n. g. 14,00

ORZEŁ Lipno

- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

s. g. 11,00

RAP Rydzyna

- HELIOS Bucz

n. g. 11,00

SOKÓŁ Włoszakowice

- GROM Czacz

s. g. 11,00

Stare Bojanowo

- DĄB Boguszyn

n. g. 13,00

 

Kolejka 10 w dniach 02-04-2016/03-04-2016

DĄB Boguszyn

- SOKÓŁ Włoszakowice

05.04 g. 17,00

Kolejka 11 w dniach 09-04-2016/10-04-2016

SOKÓŁ Włoszakowice

- Stare Bojanowo

s. g. 14,00

Kolejka 12 w dniach 16-04-2016/17-04-2016

BŁĘKITNI Kąkolewo

- SOKÓŁ Włoszakowice

n. g. 14,00

Kolejka 13 w dniach 23-04-2016/24-04-2016

RAP Rydzyna

- SOKÓŁ Włoszakowice

s. g. 10,00

Kolejka 14 w dniach 30-04-2016/01-05-2016

SOKÓŁ Włoszakowice

- ORZEŁ Lipno

s. g. 14,00

Kolejka 15 w dniach 07-05-2016/08-05-2016

Obra 1912 Kościan II

- SOKÓŁ Włoszakowice

s. g. 12,00

Kolejka 16 w dniach 14-05-2016/15-05-2016

SOKÓŁ Włoszakowice

- JUNA-TRANS Stare Oborzyska

s. g. 11,00

Kolejka 17 w dniach 21-05-2016/22-05-2016

HELIOS Bucz

- SOKÓŁ Włoszakowice

s. g. 11,00

Kolejka 18 w dniach 28-05-2016/29-05-2016

SOKÓŁ Włoszakowice

- GROM Czacz

s. g. 11,00

DSC0286506.12.2014r. we Włoszakowicach na Hali Sportowej odbył się turniej piłki nożnej, w którym wzięło udział ponad 70 dzieci z Czech i Polski. Do rywalizacji przystąpiły 3 drużyny w kategorii młodzik (rocznik 2002 – 2003) oraz 4 zespoły w kategorii trampkarz(rocznik 2000 – 2001).

Kategoria młodzik Kategoria trampkarz
Sokół Włoszakowice Sokół Włoszakowice
GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice
FC JISKRA FC JISKRA I
FC JISKRA II

 

MECZE W KAT. MŁODZIK MECZE W KAT. TRAMPKARZ
SOKÓŁ WŁ. – GKS WŁ. 1 : 3 SOKÓŁ WŁ. – GKS WŁ. 5: 1
SOKÓŁ WŁ. – FC JISKRA 4 : 1 FC JISKRA I – FC JISKRA II 2 : 3
GKS WŁ. – FC JISKRA 1 : 0 SOKÓŁ WŁ. – FC JISKRA I 3 : 0
GKS WŁ. - FC JISKRA II 0 : 1
SOKÓŁ WŁ. – FC JISKRA II 0 : 0
GKS WŁ. – FC JISKRA I 1 : 0

KOLEJNOŚC W KAT MŁODZIK

1. GKS WŁOSZAKOWICE 7 pkt
2. SOKÓŁ WŁOSZAKOWICE 3 pkt
3. FC JISKRA 0 pkt

KOLEJNOŚĆ W KAT. TRAMPKARZ

1. SOKÓŁ WŁOSZAKOWICE 7 pkt - BRAMKI +7
2. FC JISKRA II 7 pkt - BRAMKI +2
3. GKS WŁOSZAKOWICE 3 pkt
4. FC JISKRA I 0 pkt