PozDrużynaMPktZRP+-+-
1. LZS Głuchowo 99/00 4 8 2 2 0 12 8 4
2. Sokół Włoszakowice 99/00 4 7 2 1 1 10 6 4
3. Znicz Obra 99/00 3 5 1 2 0 4 3 1
4. Tęcza Tuchorza 99/00 3 3 1 0 2 6 8 -2
5. GKS Włoszakowice 99/00 3 3 1 0 2 7 10 -3
6. Karpik Kopanica 99/00 2 2 0 2 0 3 3 0
7. Grom Czacz 99/00 3 1 0 1 2 3 7 -4

 

Kolejka 1 w dniach 19-03-2016/20-03-2016

ZNICZ Obra

- pauza

 

TĘCZA Tuchorza

- GKS Włoszakowice

n. g. 14,00

SOKÓŁ Włoszakowice

- GROM Czacz

s. g. 11,00

LZS Głuchowo

- KARPIK Kopanica

s. g. 12,30

 

Kolejka 2 w dniach 02-04-2016/03-04-2016

KARPIK Kopanica

- pauza

 

GROM Czacz

- LZS Głuchowo

s. g. 14,00

GKS Włoszakowice

- SOKÓŁ Włoszakowice

s. g. 14,00

ZNICZ Obra

- TĘCZA Tuchorza

s. g. 11,00

 

Kolejka 3 w dniach 09-04-2016/10-04-2016

pauza

- TĘCZA Tuchorza

 

SOKÓŁ Włoszakowice

- ZNICZ Obra

s. g. 11,00

LZS Głuchowo

- GKS Włoszakowice

s. g. 11,00

KARPIK Kopanica

- GROM Czacz

n. g. 11,00

 

Kolejka 4 w dniach 16-04-2016/17-04-2016

HELIOS Bucz

- pauza

 

KARPIK Kopanica

- GKS Włoszakowice

s. g. 16,00

ZNICZ Obra

- LZS Głuchowo

s. g. 11,00

TĘCZA Tuchorza

- SOKÓŁ Włoszakowice

n. g. 14,30

 

Kolejka 5 w dniach 23-04-2016/24-04-2016

SOKÓŁ Włoszakowice

- pauza

 

LZS Głuchowo

- TĘCZA Tuchorza

s. g. 11,00

KARPIK Kopanica

- ZNICZ Obra

n. g. 16,00

GROM Czacz

- GKS Włoszakowice

s. g. 14,00

Kolejka 6 w dniach 30-04-2016/01-05-2016

pauza

- GKS Włoszakowice

 

ZNICZ Obra

- GROM Czacz

s. g. 11,00

TĘCZA Tuchorza

- KARPIK Kopanica

s. g. 14,00

SOKÓŁ Włoszakowice

- LZS Głuchowo

s. g. 11,00

 

Kolejka 7 w dniach 07-05-2016/08-05-2016

LZS Głuchowo

- pauza

 

KARPIK Kopanica

- SOKÓŁ Włoszakowice

n. g. 14,00

GROM Czacz

- TĘCZA Tuchorza

s. g. 14,00

GKS Włoszakowice

- ZNICZ Obra

s. g. 15,00

 

 

Kolejka 8 w dniach 14-05-2016/15-05-2016

pauza

- ZNICZ Obra

 

GKS Włoszakowice

- TĘCZA Tuchorza

n. g. 14,00

GROM Czacz

- SOKÓŁ Włoszakowice

s. g. 11,00

KARPIK Kopanica

- LZS Głuchowo

n. g. 16,00

 

Kolejka 9 w dniach 21-05-2016/22-05-2016

pauza

- KARPIK Kopanica

 

LZS Głuchowo

- GROM Czacz

s. g. 11,00

SOKÓŁ Włoszakowice

- GKS Włoszakowice

s. g. 11,00

TĘCZA Tuchorza

- ZNICZ Obra

n. g. 14,30

 

 

Kolejka 10 w dniach 28-05-2016/29-05-2016

TĘCZA Tuchorza

- pauza

 

ZNICZ Obra

- SOKÓŁ Włoszakowice

s. g. 11,00

GKS Włoszakowice

- LZS Głuchowo

s. g. 14,00

GROM Czacz

- KARPIK Kopanica

s. g. 14,00

 

 

Kolejka 11 w dniach 04-06-2016/05-06-2016

GROM Czacz

- pauza

 

GKS Włoszakowice

- KARPIK Kopanica

n. g. 14,00

LZS Głuchowo

- ZNICZ Obra

s. g. 11,00

SOKÓŁ Włoszakowice

- TĘCZA Tuchorza

s. g. 11,00

 

Kolejka 12 w dniach 11-06-2016/12-06-2016

pauza

- SOKÓŁ Włoszakowice

 

TĘCZA Tuchorza

- LZS Głuchowo

s. g. 11,00

ZNICZ Obra

- KARPIK Kopanica

s. g. 11,00

GKS Włoszakowice

- GROM Czacz

s. g. 11,00

 

Kolejka 13 w dniach 18-06-2016/19-06-2016

GKS Włoszakowice

- pauza

 

GROM Czacz

- ZNICZ Obra

n. g. 12,00

KARPIK Kopanica

- TĘCZA Tuchorza

n. g. 14,00

LZS Głuchowo

- SOKÓŁ Włoszakowice

s. g. 11,00

 

Kolejka 14 w dniach 25-06-2016/26-06-2016

pauza

- LZS Głuchowo

 

SOKÓŁ Włoszakowice

- KARPIK Kopanica

s. g. 11,00

TĘCZA Tuchorza

- GROM Czacz

s. g. 14,00

ZNICZ Obra

- GKS Włoszakowice

s. g. 11,00

TABELA MŁODZIK gr. V

Poz

Nazwa klubu

L. spotkań

Pkt.

Bramki

1.

Grom Wolsztyn  

10

30

96-7

2.

Tęcza Tuchorza

10

21

36-18

3.

Znicz Obra  

10

16

23-35

4.

Sokół Kaszczor  

10

12

26-39

5.

MUKS Wolsztyn

10

4

16-55

6.

Orkan Chorzemin

10

4

10-53

 

TABELA MŁODZIK gr. VI

Poz

Nazwa klubu

L. spotkań

Pkt.

Bramki

1.

Wilga Brenno  

8

22

57-7

2.

Helios Bucz

8

17

37-13

3.

Sokół Włoszakowice

8

12

26-19

4.

Sporting Przemęt  

8

3

10-39

5.

GKS Włoszakowice

8

3

7-59

 

Awans do grupy Mistrzowskiej uzyskały zespoły:

- PKS Racot, Polonia 1912 I Leszno, Rawia Rawicz, Sparta Miejska Górka, Krobianka Krobia, Helios Bucz, Grom Wolsztyn, Wilga Brenno

Gr. 1 – GKS Włoszakowice, Sporting Przemęt, LUKS Stare Bojanowo, Sokół Kaszczor, Sokół Włoszakowice, Polonia 1912 II Leszno

Gr. 2 – Tęcza Tuchorza, Znicz Obra, MUKS Wolsztyn, Orkan Chorzemin, Gwiazda Siedlec

Gr. 3 – Piast Poniec, Korona Piaski, Wielkopolanka Szelejewo, RAP Rydzyna, Tęcza-Osa Osieczna, Junior Drobnin

Gr. 4 – LZS Głuchowo, Obra 1912 Kościan, Juna-Trans Stare Oborzyska, AS Czempiń, Promień Krzywiń

Gr. 5 – Sarnowianka Sarnowa, Orla Jutrosin, Awdaniec Pakosław, Pelikan Dębno Pl., Kania Gostyń, Dąbroczanka Pępowo

Wydział Szkolenia informuje, że można zgłaszać nowe drużyny do rozgrywek w rundzie wiosennej. Drużyny te zostaną umieszczone w grupach regionalnych. Ostateczny termin zgłoszeń - 31.12.2012 r.