Turniej piłkarski w mikołajkowym klimacie

Pierwszego dnia grudnia na włoszakowickiej hali sportowo-środowiskowej został rozegrany Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci. O puchar wójta naszej gminy walczyło aż 10 drużyn reprezentujących barwy Sokoła Włoszakowice, GKS Włoszakowice, Dębu Boguszyn i czeskiego klubu FC Jiskra z przygranicznych gmin Králíky i Červená Voda.

IV edycja turnieju rozpoczęła się od odśpiewania hymnów narodowych Czech i Polski. W uroczystym otwarciu imprezy uczestniczyli, obok licznie zebranych piłkarzy i ich trenerów, uczestniczyli też czescy starostowie, radny gminy Marius Sujecki, prezes TG „Sokół" Włoszakowice Leszek Jagodzik, prezes GZK Rafał Jagodzik oraz wójt gminy Włoszakowice Robert Kasperczak, który oficjalnie zainaugurował kilkugodzinną rywalizację.

Podczas zawodów młodzi piłkarze rywalizowali ze sobą w trzech kategoriach wiekowych: 2004-2005, 2006-2007 oraz 2008-2009 (roczniki). Zmagania w poszczególnych grupach toczyły się w myśl zasady „każdy z każdym", a wszystkie rozegrane mecze trwały dokładnie 10 minut. Końcową klasyfikację turnieju prezentujemy poniżej.

Kategoria 2004-2005

1. Sokół Włoszakowice

2. Dąb Boguszyn

3. FC Iskra I

Kategoria 2006-2007

1. Sokół Włoszakowice I

2. Sokół Włoszakowice II

Kategoria 2008-2009

1. Dąb Boguszyn

2. GKS Włoszakowice

3. Sokół Włoszakowice

4. FC Iskra I

5. FC Iskra II

Król strzelców – Amadeusz Langner (Włoszakowice)

Na zakończenie mikołajkowego turnieju kapitanowie wszystkich drużyn odebrali z rąk gości honorowych okazałe puchary oraz drobne upominki. Dodatkowe trofea czekały również na najlepszych strzelców poszczególnych kategorii, którymi okazali się: Fabian Stachowiak z Sokoła Włoszakowice (kat. 2004-2005), Alex Kubeczko z Sokoła Włoszakowice I (kat. 2006-2007) i Amadeusz Langer (kat. 2008-2009).

Organizatorami tegorocznego turnieju byli: Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół" we Włoszakowicach, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o.

D.J.

 

Galeria zdjęć z turnieju.

Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.Galeria zdjęć z turnieju.

mecze junior wiosna2018

PozDrużynaMPktZRP+-+-
1. LZS Głuchowo 99/00 4 8 2 2 0 12 8 4
2. Sokół Włoszakowice 99/00 4 7 2 1 1 10 6 4
3. Znicz Obra 99/00 3 5 1 2 0 4 3 1
4. Tęcza Tuchorza 99/00 3 3 1 0 2 6 8 -2
5. GKS Włoszakowice 99/00 3 3 1 0 2 7 10 -3
6. Karpik Kopanica 99/00 2 2 0 2 0 3 3 0
7. Grom Czacz 99/00 3 1 0 1 2 3 7 -4

 

Kolejka 1 w dniach 19-03-2016/20-03-2016

ZNICZ Obra

- pauza

 

TĘCZA Tuchorza

- GKS Włoszakowice

n. g. 14,00

SOKÓŁ Włoszakowice

- GROM Czacz

s. g. 11,00

LZS Głuchowo

- KARPIK Kopanica

s. g. 12,30

 

Kolejka 2 w dniach 02-04-2016/03-04-2016

KARPIK Kopanica

- pauza

 

GROM Czacz

- LZS Głuchowo

s. g. 14,00

GKS Włoszakowice

- SOKÓŁ Włoszakowice

s. g. 14,00

ZNICZ Obra

- TĘCZA Tuchorza

s. g. 11,00

 

Kolejka 3 w dniach 09-04-2016/10-04-2016

pauza

- TĘCZA Tuchorza

 

SOKÓŁ Włoszakowice

- ZNICZ Obra

s. g. 11,00

LZS Głuchowo

- GKS Włoszakowice

s. g. 11,00

KARPIK Kopanica

- GROM Czacz

n. g. 11,00

 

Kolejka 4 w dniach 16-04-2016/17-04-2016

HELIOS Bucz

- pauza

 

KARPIK Kopanica

- GKS Włoszakowice

s. g. 16,00

ZNICZ Obra

- LZS Głuchowo

s. g. 11,00

TĘCZA Tuchorza

- SOKÓŁ Włoszakowice

n. g. 14,30

 

Kolejka 5 w dniach 23-04-2016/24-04-2016

SOKÓŁ Włoszakowice

- pauza

 

LZS Głuchowo

- TĘCZA Tuchorza

s. g. 11,00

KARPIK Kopanica

- ZNICZ Obra

n. g. 16,00

GROM Czacz

- GKS Włoszakowice

s. g. 14,00

Kolejka 6 w dniach 30-04-2016/01-05-2016

pauza

- GKS Włoszakowice

 

ZNICZ Obra

- GROM Czacz

s. g. 11,00

TĘCZA Tuchorza

- KARPIK Kopanica

s. g. 14,00

SOKÓŁ Włoszakowice

- LZS Głuchowo

s. g. 11,00

 

Kolejka 7 w dniach 07-05-2016/08-05-2016

LZS Głuchowo

- pauza

 

KARPIK Kopanica

- SOKÓŁ Włoszakowice

n. g. 14,00

GROM Czacz

- TĘCZA Tuchorza

s. g. 14,00

GKS Włoszakowice

- ZNICZ Obra

s. g. 15,00

 

 

Kolejka 8 w dniach 14-05-2016/15-05-2016

pauza

- ZNICZ Obra

 

GKS Włoszakowice

- TĘCZA Tuchorza

n. g. 14,00

GROM Czacz

- SOKÓŁ Włoszakowice

s. g. 11,00

KARPIK Kopanica

- LZS Głuchowo

n. g. 16,00

 

Kolejka 9 w dniach 21-05-2016/22-05-2016

pauza

- KARPIK Kopanica

 

LZS Głuchowo

- GROM Czacz

s. g. 11,00

SOKÓŁ Włoszakowice

- GKS Włoszakowice

s. g. 11,00

TĘCZA Tuchorza

- ZNICZ Obra

n. g. 14,30

 

 

Kolejka 10 w dniach 28-05-2016/29-05-2016

TĘCZA Tuchorza

- pauza

 

ZNICZ Obra

- SOKÓŁ Włoszakowice

s. g. 11,00

GKS Włoszakowice

- LZS Głuchowo

s. g. 14,00

GROM Czacz

- KARPIK Kopanica

s. g. 14,00

 

 

Kolejka 11 w dniach 04-06-2016/05-06-2016

GROM Czacz

- pauza

 

GKS Włoszakowice

- KARPIK Kopanica

n. g. 14,00

LZS Głuchowo

- ZNICZ Obra

s. g. 11,00

SOKÓŁ Włoszakowice

- TĘCZA Tuchorza

s. g. 11,00

 

Kolejka 12 w dniach 11-06-2016/12-06-2016

pauza

- SOKÓŁ Włoszakowice

 

TĘCZA Tuchorza

- LZS Głuchowo

s. g. 11,00

ZNICZ Obra

- KARPIK Kopanica

s. g. 11,00

GKS Włoszakowice

- GROM Czacz

s. g. 11,00

 

Kolejka 13 w dniach 18-06-2016/19-06-2016

GKS Włoszakowice

- pauza

 

GROM Czacz

- ZNICZ Obra

n. g. 12,00

KARPIK Kopanica

- TĘCZA Tuchorza

n. g. 14,00

LZS Głuchowo

- SOKÓŁ Włoszakowice

s. g. 11,00

 

Kolejka 14 w dniach 25-06-2016/26-06-2016

pauza

- LZS Głuchowo

 

SOKÓŁ Włoszakowice

- KARPIK Kopanica

s. g. 11,00

TĘCZA Tuchorza

- GROM Czacz

s. g. 14,00

ZNICZ Obra

- GKS Włoszakowice

s. g. 11,00