Serdecznie zapraszamy do zapisów na XI Mistrzostwa Gminy Włoszakowice w narciarstwie alpejskim i snowboardzie.
Poprawnie wypełnioną kartę zgłoszenia zawodnika wraz z dowodem wpłaty pieniędzy należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do Centrum Ogrodniczego OGROFOL ul. Grotnicka 4B, 64-140 Włoszakowice w godz. 8:00 - 16:00.

Dane do realizacji przelewu:

Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół"
ul. Kurpińskiego 29
64-140 Włoszakowice
Nr konta bankowego: 09 8661 0009 0000 2815 2000 0001.

Szczegóły dostępne w regulaminie.

PLAKAT:

PLAKAT:PLAKAT:

Cześć pierwsza

 

 

Cześć druga



DZIECI rocznik 2001 i młodsi

LP

Nazwisko i imię

Numer startowy

Czas I przejazdu

Czas II przejazdu

Najlepszy czas

Lokata

1

Zapłata Oliwia

1

 

 

35,2

 

2

Ławecki Joachim

2

 

 

30,3

2

3

Grabsztunowicz Agnieszka

3

 

 

34,6

 

4

Grabsztunowicz Monika

4

 

 

31,6

 

5

Stachowiak Ines

6

 

 

28,4

1

6

Zapłata Anita

8

 

 

33,8

 

7

Gregor Antoni

9

 

 

32,7

 

8

Ciesielski Rafał

10

 

 

36,2

 

9

Maćkowiak Jeremiasz

11

 

 

 

 

10

Maćkowiak Maksymilian

12

 

 

43,8

 

11

Lopatnyuk Roksana

13

 

 

42,6

 

12

Kot Szymon

14

 

 

31,4

3

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzieci rocznik 2001 i młodsi:
I Inez Stachowiak
II Joachim Ławecki
III Szymonh Kot

Dziewczyny rocznik 1996 – 2000:
I Sonia Kaminiarz
II Natalia Mierzyńska
III Aleksandra Nowak

Kobiety rocznik 1983 – 1995:
I Zuzanna Kiąca
II Aleksandra Kiąca
III Kinga Łukaszkiewicz

Kobiety rocznik 1973 – 1982:
I Barbara Zapłata
II Julita Grabsztunowicz
III Katarzyna Zając



Kobiety rocznik 1972 i starsze:
I Donata Grzesiecka
II Barbara Zapłata
III Halina Pawłowska

Chłopacy rocznik 1996 – 2000:
I Jakub Grochowczak
II Dawid Stachowiak
III Adam Sajbura

Mężczyźni rocznik 1985 – 1995:
I Przemysław Pawłowski
II Artur Nowak
III Arkadiusz Zalisz

Mężczyźni rocznik 1972 – 1984:
I Tomasz Linka
II Przemysław Gąda
III Mariusz Zakrzewski

Mężczyźni rocznik 1962 – 1971
I Piotr Grochowczak
II Leszek Jagodzik
III Marek Nowak

Mężczyźni rocznik 1961 i starsi:
I Leszek Dudek
II Ireneusz Walkowski
III Edward Radke

Snowboard:
I Mariusz Ciesielski
II Przemysław Kurpisz
III Aleksandra Kiąca

Kategoria Open:
Kobiety – Zuzanna Kiąca
Mężczyźni – Tomasz Linka