Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół"

ul. Kurpińskiego 29, 64-140 Włoszakowice

Odwiedza nas

Odwiedza nas 243 gości oraz 0 użytkowników.

grudzień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Lista członków na rok 2014

1.    Adamczak Aleksandra
2.    Adamczak Kacper
3.    Adamczak Kamil
4.    Adamski Michał
5.    Apolinarska Małgorzata
6.    Apolinarski Grzegorz
7.    Apolinarski Krzysztof
8.    Apolinarski Wojciech
9.    Bajon Piotr
10.    Beba Agnieszka
11.    Bednarczyk Danuta
12.    Berger Krzysztof
13.    Borowczak Edyta
14.    Borowczak Miłosz
15.    Borowczak Szymon
16.    Całujek Wiesław
17.    Chałupka Konrad
18.    Chałupka Łukasz
19.    Chrapek Paweł
20.    Ciesielska Hanna
21.    Ciesielski Mariusz
22.    Dudek Ryszard
23.    Dudziak Łukasz
24.    Fliger Łukasz
25.    Fliger Piotr ?
26.    Frach Grzegorz
27.    Frach Zbigniew
28.    Furman Krystian
29.    Galon Adriana
30.    Gałach Grzegorz
31.    Gałach Jacek
32.    Gałach Leszek
33.    Gąd Patryk
34.    Głuszak Jakub
35.    Gosk Sandra
36.    Gregor Antoni
37.    Grochowczak Jakub
38.    Grochowczak Piotr
39.    Grunt Dominik
40.    Grygiel Łukasz
41.    Grzesiecki Mateusz
42.    Hatke Mariola
43.    Hojzler Przemysław
44.    Husiatyński Jan
45.    Jagodzik Justyna  
46.    Jagodzik Leszek
47.    Justkowiak Bogdan
48.    Kabała Dawid
49.    Kabała Izabela
50.    Kaczmarek Anna
51.    Kaczmarek Dominik
52.    Kaminiarz Andrzej
53.    Kaminiarz Jan
54.    Kaminiarz Leszek
55.    Kamińska Marzena
56.    Kamiński Kacper
57.    Kamiński Michał
58.    Kaźmierczak Michał
59.    Kiąca Aleksandra  
60.    Kiąca Bogumiła
61.    Kiąca Jerzy
62.    Kiąca Magdalena
63.    Kiąca Ryszard
64.    Kiąca Zuzanna
65.    Knop Andrzej
66.    Kołacki Andrzej
67.    Konieczny Dawid
68.    Kowal Mikołaj
69.    Krawczyk Dominik
70.    Krawczyk Tadeusz
71.    Kryś Henryk
72.    Kubeczko Alan
73.    Kuciewicz Maciej
74.    Langner Amadeusz
75.    Latanowicz Wojciech
76.    Lewandowska Aleksandra
77.    Lewandowski Waldemar  
78.    Lis Dawid
79.    Lis Paweł
80.    Lopatnyuk Beata
81.    Lopatnyuk Włodzimierz
82.    Lorenz Szymon
83.    Łabińska Wanda
84.    Ławecki Arkadiusz
85.    Ławecki Ewaryst
86.    Ławecki Joachim  
87.    Maciąg Andrzej
88.    Maciąg Łukasz
89.    Maćkowiak Jarosław
90.    Majer Zbigniew
91.    Majorczyk  Maja
92.    Makałowski Stanisław
93.    Maluśki Roman
94.    Matysiak Kacper
95.    Mądrzak Alina
96.    Mądrzak Mirosława
97.    Mądrzak Nina
98.    Mądrzak Piotr
99.    Mądrzak Zbigniew
100.    Mierzyński Piotr
101.    Mierzyński Waldemar
102.    MirekArkadiusz
103.    Mirek Zenon
104.    Miś Karol
105.    Nędzyk Jacek
106.    Nędzyk Marcin
107.    Nowaczyk Paweł
108.    Nowak Artur
109.    Nowak Bożena  
110.    Nowak Eryk
111.    Nowak Leszek
112.    Nowak Marek
113.    Owsianny Dariusz
114.    Pawłowski Dariusz
115.    Pawłowski Przemek
116.    Pawłowski Tomasz
117.    Piasny Leszek
118.    Pieciółko Marcel
119.    Piwowoński Bogdan
120.    Pluta Bartosz
121.    Pluta Waldemar
122.    Pochanke Bartosz
123.    Pochanke Katarzyna
124.    Pochanke Mateusz
125.    Poliwczak Bartosz
126.    Poloch Ewelina
127.    Poloch Natalia
128.    Przybylak Lech
129.    Przybyła Jan
130.    Pytlik Krzysztof
131.    Pytlik Leszek
132.    Pytlik Łukasz
133.    Raburska Izabela
134.    Raburski Witold
135.    Radke Edward
136.    Radke Leonia
137.    Rogalska Pieciułko Agnieszka
138.    Rupa Jakub
139.    Rutkiewicz Eryk
140.    Samol Małgorzata
141.    Samol Mateusz
142.    Skorupiński Emil
143.    Skorupiński Krystian
144.    Skorupiński Ryszard
145.    Skorupiński Tomasz
146.    Sobolewski Mateusz
147.    Solarczyk Klaudia
148.    Stachurski Norbert
149.    Stępczak Andrzej
150.    Sujecka Kamila
151.    Sujecki Bogdan
152.    Szmyt Patryk
153.    Sztor Jacek
154.    Szulc Norbert
155.    Świętek Waldemar  
156.    Toboła Leszek
157.    Trojanowska Beata
158.    Trojanowski Grzegorz
159.    Waligóra Stanisław
160.    Walkowiak Danuta
161.    Walkowska Justyna
162.    Walkowski Artur
163.    Walkowski Ireneusz
164.    Walkowski Rafał
165.    Wawrzyniak Damian
166.    Wawrzyniak Małgorzata
167.    Wąsowicz Jan
168.    Wąsowicz Marek
169.    Wąsowicz Monika
170.    Wąsowicz Weronika
171.    Witkiewicz Sylwia
172.    Witkiewicz Tadeusz
173.    Zając Katarzyna
174.    Zając Patryk
175.    Zięta Ewa
176.    Żołędziejewska Mariola
177.    Żołędziejewski Andrzej

Najnowsze

Mecz Włoszakowice - Osieczna

Zdjęcia przedstawiają drużynę Sokoła po wygranym meczu pucharowym z drużyną z Osiecznej 4:1, gdzie wręczono pamiątkową grawerę Łukaszowi Maciągowi w ramach podziękowania za prace trenerską. Grawerę wręczył kapitan Tomek Pawłowski oraz prezes Leszek Jagodzik

Trenujemy !!!

Nasza najmłodsza grupa zaprasza wszystkich chętnych chłopców i dziewczynki do naszej drużyny.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się i umów na trening 

tel: 697 594 771 

XVII Mistrzostwa Gminy Włoszakowice - Dolna Morava.

Wyjątkowo ciepła i bezśnieżna zima nie przeszkodziła w organizacji XVII Mistrzostw Gminy Włoszakowice w Narciarstwie Alpejskim, które odbyły się w przedostatnią sobotę lutego. Zawody zostały tradycyjnie przeprowadzone u naszych południowych sąsiadów, lecz nie jak zawsze w miejscowości Šanov, a w pobliskiej Dolnej Moravie.

Na czeskiej ziemi rywalizowało w tym roku ponad 80 narciarzy, mieszkających, pracujących lub uczących się w naszej gminie. Wśród nich nie zabrakło też uczniów włoszakowickiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Karola Kurpińskiego, którzy pod czujnym okiem nauczycieli od kilku dni szlifowali swoje umiejętności narciarskie w ramach przeprowadzonej ponownie „białej szkoły”. Zmaganiom licznie zgromadzonych zawodników przyglądali się m.in.: wójt gminy Włoszakowice Robert Kasperczak, przewodniczący Rady Gminy Kazimierz Kurpisz, radny Marius Sujecki, kierownik Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Arkadiusz Szymczak oraz prezesi Towarzystw Gimnastycznych „Sokół” w Bukówcu Górnym i Włoszakowicach – odpowiednio Jan Kot i Leszek Jagodzik.

Uczestnicy mistrzostw rywalizowali ze sobą w dziesięciu różnych kategoriach, przydzielonych uprzednio na podstawie wieku i płci, a zadanie standardowo polegało na jak najszybszym pokonaniu slalomu giganta. Mimo niezwykle wymagającej trasy, wytyczonej w zupełnie nowym miejscu, zawody przebiegały na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie. Niepokonany wśród mężczyzn, podobnie jak przed dwoma laty, okazał się Jakub Grochowczak z czasem 18,4 sek., a klasyfikację damską zdominowała wielokrotnie triumfująca Zuzanna Kaźmierczak (czas 23,2 sek.). Jak przystało na zawody rangi mistrzowskiej, mistrz i mistrzyni otrzymali okazałe puchary, natomiast zwycięzcy poszczególnych grup medale w kolorze złotym, srebrnym lub brązowym. Dodatkowe trofea powędrowały też do najlepszych zawodników reprezentujących włoszakowickie ZSO – Antoniny Nowak i Mikołaja Ratajczak. Pozostali uczniowie biorący udział w „białej szkole” odebrali pamiątkowe dyplomy.

Głównym organizatorem gminnych mistrzostw w narciarstwie było jak co roku Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” Włoszakowice.

Najlepsze trójki zawodników w poszczególnych kategoriach prezentujemy poniżej:

Dziewczęta 10-12 lat

  1. Emilia Klawińska
  2. Weronika Weiss
  3. Maja Szkudlarczyk

Dziewczęta 13-15 lat

  1. Antonina Nowak
  2. Wiktoria Kazimierska
  3. Roksana Grabsztunowicz

Chłopcy 6-13 lat

  1. Fabian Stachowiak
  2. Tymoteusz Zając
  3. Emil Mikołajczak

Chłopcy 14-16 lat

  1. Mikołaj Ratajczak
  2. Maksymilian Grycz
  3. Władysław Wypych

Kobiety roczniki 2002-1981

  1. Zuzanna Kaźmierczak
  2. Aleksandra Kiąca
  3. Natalia Mierzyńska

Kobiety rocznik 1980 i starsze

  1. Donata Grzesiecka
  2. Barbara Zapłata
  3. Aldona Andrzejewska

Mężczyźni roczniki 2003-1980

  1. Jakub Grochowczak
  2. Szymon Kot
  3. Norbert Stachurski

Mężczyźni roczniki 1979-1970

  1. Tomasz Linka
  2. Grzegorz Szkudlarczyk
  3. Karol Mikołajczak

Mężczyźni roczniki 1969-1960

  1. Piotr Grochowczak
  2. Jerzy Kiąca
  3. Leszek Jagodzik

Mężczyźni rocznik 1959 i starsi

  1. Leszek Dudek
  2. Edward Radke
  3. Damian Wawrzyniak

Tekst opracował A.A., zdj. D.J. www.wloszakowice.pl

 IMG 4043 1

 

Więcej zdjęć pod linkiem:

 

https://drive.google.com/folderview?id=1OFL4suspj4sADHD7QGiCYTC6_ztS0Hff