Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół"

ul. Kurpińskiego 29, 64-140 Włoszakowice

Odwiedza nas

Odwiedza nas 165 gości oraz 0 użytkowników.

lipiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Lista członków na rok 2014

  1. Adamczak Aleksandra…………………………………………....
  2. Adamczak Kacper…………………………………………………………………
  3. Adamczak Kamil…………………………………………………………………
  4. Adamski Michał…………………………………………………………………...
  5. Apolinarska Małgorzata…………………………………………..
  6. Apolinarski Grzegorz………………………………………………………………..
  7. Apolinarski Krzysztof………………………………………………………………..
  8. Apolinarski Wojciech………………………………………………………………..
  9. Bajon Piotr…………………………………………………………………………
  10. Beba Agnieszka………………………………………………….
  11. Bednarczyk Danuta………………………………………………………………….
  12. Berger Krzysztof……………………………………………………………………..
  13. Borowczak Edyta…………………………………………………………………..
  14. Borowczak Miłosz………………………………………………………………….
  15. Borowczak Szymon………………………………………………………………
  16. Całujek Wiesław……………………………………………………………………...
  17. Chałupka Konrad……………………………………………………………………..
  18. Chałupka Łukasz……………………………………………………………………..
  19. Chrapek Paweł……………………………………………………………………….
  20. Ciesielska Hanna…………………………………………………
  21. Ciesielski Mariusz………………………………………………..
  22. Dudek Ryszard…………………………………………………...
  23. Dudziak Łukasz………………………………………………………………………………
  24. Fliger Łukasz……………………………………………………………………..
  25. Fliger Piotr ?...........................................................................................................
  26. Frach Grzegorz…………………………………………………...
  27. Frach Zbigniew…………………………………………………………..
  28. Furman Krystian………………………………………………………………….
  29. Galon Adriana………………………………………………………………………
  30. Gałach Grzegorz……………………………………………………………………..
  31. Gałach Jacek…………………………………………………………………………
  32. Gałach Leszek……………………………………………………………
  33. Gąd Patryk…………………………………………………………………………
  34. Głuszak Jakub………………………………………………………………………..
  35. Gosk Sandra……………………………………………………...
  36. Gregor Antoni……………………………………………………………………...
  37. Grochowczak Jakub ……………………………………………..
  38. Grochowczak Piotr……………………………………………….
  39. Grunt Dominik……………………………………………………………………..
  40. Grygiel Łukasz……………………………………………………………………….
  41. Grzesiecki Mateusz……………………………………………………………….
  42. Hatke Mariola………………………………………………………………………..
  43. Hojzler Przemysław………………………………………………………………….
  44. Husiatyński Jan………………………………………………………………………
  45. Jagodzik Justyna ………………………………………………...
  46. Jagodzik Leszek……………………………………………………………………
  47. Justkowiak Bogdan…………………………………………………………
  48. Kabała Dawid……………………………………………………………………….
  49. Kabała Izabela………………………………………………………………………
  50. Kaczmarek Anna………………………………………………...
  51. Kaczmarek Dominik…………………………………………………………………
  52. Kaminiarz Andrzej………………………………………………………….
  53. Kaminiarz Jan……………………………………………………………………..
  54. Kaminiarz Leszek…………………………………………………………………….
  55. Kamińska Marzena………………………………………………………………….
  56. Kamiński Kacper……………………………………………………………………
  57. Kamiński Michał…………………………………………………………………..
  58. Kaźmierczak Michał…………………………………………….
  59. Kiąca Aleksandra ………………………………………………
  60. Kiąca Bogumiła ……………………………………………………………………..
  61. Kiąca Jerzy……………………………………………………………….
  62. Kiąca Magdalena………………………………………………..
  63. Kiąca Ryszard…………………………………………………………….
  64. Kiąca Zuzanna…………………………………………………..
  65. Knop Andrzej……………………………………………………………………….
  66. Kołacki Andrzej……………………………………………………………………..
  67. Konieczny Dawid ?.................................................................................................
  68. Kowal Mikołaj……………………………………………………………………….
  69. Krawczyk Dominik…………………………………………………………………..
  70. Krawczyk Tadeusz………………………………………………………..
  71. Kryś Henryk…………………………………………………….
  72. Kubeczko Alan……………………………………………………………………..
  73. Kuciewicz Maciej……………………………………………….
  74. Langner Amadeusz…………………………………………………………………
  75. Latanowicz Wojciech…………………………………………...
  76. Lewandowska Aleksandra………………………………………
  77. Lewandowski Waldemar ……………………………………….
  78. Lis Dawid……………………………………………………………………………
  79. Lis Paweł…………………………………………………………………………….
  80. Lopatnyuk Beata………………………………………………...
  81. Lopatnyuk Włodzimierz………………………………………...
  82. Lorenz Szymon………………………………………………………………………
  83. Łabińska Wanda……………………………………………………………………..
  84. Ławecki Arkadiusz………………………………………………………….
  85. Ławecki Ewaryst…………………………………………………………………..
  86. Ławecki Joachim ………………………………………………………………….
  87. Maciąg Andrzej…………………………………………………
  88. Maciąg Łukasz………………………………………………………………
  89. Maćkowiak Jarosław…………………………………………………………………
  90. Majer Zbigniew…………………………………………………………………….
  91. Majorczyk  Maja………………………………………………...
  92. Makałowski Stanisław………………………………………………………
  93. Maluśki Roman …………………………………………………………….
  94. Matysiak Kacper…………………………………………………………………...
  95. Mądrzak Alina…………………………………………………..
  96. Mądrzak Mirosława…………………………………………………………………..
  97. Mądrzak Nina…………………………………………………………………………
  98. Mądrzak Piotr…………………………………………………...
  99. Mądrzak Zbigniew……………………………………………………………………
  100. Mierzyński Piotr………………………………………………………………
  101. Mierzyński Waldemar………………………………………………………
  102. MirekArkadiusz……………………………………………………………
  103. Mirek Zenon…………………………………………………….
  104. Miś Karol………………………………………………………………………
  105. Nędzyk Jacek……………………………………………………………………
  106. Nędzyk Marcin…………………………………………………………………
  107. Nowaczyk Paweł………………………………………………………………
  108. Nowak Artur……………………………………………………………………
  109. Nowak Bożena …………………………………………………
  110. Nowak Eryk………………………………………………………………………..
  111. Nowak Leszek…………………………………………………..
  112. Nowak Marek…………………………………………………...
  113. Owsianny Dariusz……………………………………………………………
  114. Pawłowski Dariusz……………………………………………………….
  115. Pawłowski Przemek……………………………………………………………
  116. Pawłowski Tomasz……………………………………………………………
  117. Piasny Leszek…………………………………………………...
  118. Pieciółko Marcel……………………………………………………………………
  119. Piwowoński Bogdan…………………………………………………………………..
  120. Pluta Bartosz………………………………………………………………..
  121. Pluta Waldemar……………………………………………………………..
  122. Pochanke Bartosz……………………………………………………………………
  123. Pochanke Katarzyna…………………………………………………………………
  124. Pochanke Mateusz…………………………………………………………………..
  125. Poliwczak Bartosz………………………………………………………………
  126. Poloch Ewelina………………………………………………….
  127. Poloch Natalia…………………………………………………...
  128. Przybylak Lech……………………………………………………………..
  129. Przybyła Jan………………………………………………………………
  130. Pytlik Krzysztof…………………………………………………………..
  131. Pytlik Leszek………………………………………………………………………….
  132. Pytlik Łukasz……………………………………………………………………
  133. Raburska Izabela………………………………………………...
  134. Raburski Witold…………………………………………………
  135. Radke Edward………………………………………………………………………….
  136. Radke Leonia…………………………………………………………………………..
  137. Rogalska Pieciułko Agnieszka………………………………………………………
  138. Rupa Jakub………………………………………………………
  139. Rutkiewicz Eryk………………………………………………………………
  140. Samol Małgorzata………………………………………………………………
  141. Samol Mateusz…………………………………………………..
  142. Skorupiński Emil…………………………………………………………………….
  143. Skorupiński Krystian………………………………………………………………..
  144. Skorupiński Ryszard………………………………………………………………..
  145. Skorupiński Tomasz…………………………………………………………………
  146. Sobolewski Mateusz…………………………………………………………
  147. Solarczyk Klaudia………………………………………………..
  148. Stachurski Norbert…………………………………………………………………..
  149. Stępczak Andrzej………………………………………………………………
  150. Sujecka Kamila………………………………………………….
  151. Sujecki Bogdan……………………………………………………………
  152. Szmyt Patryk…………………………………………………………………
  153. Sztor Jacek…………………………………………………………………
  154. Szulc Norbert………………………………………………………………
  155. Świętek Waldemar …………………………………………………………
  156. Toboła Leszek…………………………………………………...
  157. Trojanowska Beata……………………………………………...
  158. Trojanowski Grzegorz………………………………………………………
  159. Waligóra Stanisław……………………………………………………………………
  160. Walkowiak Danuta……………………………………………………………………
  161. Walkowska Justyna…………………………………………………………………...
  162. Walkowski Artur………………………………………………………………………
  163. Walkowski Ireneusz…………………………………………….
  164. Walkowski Rafał………………………………………………………………………
  165. Wawrzyniak Damian……………………………………………
  166. Wawrzyniak Małgorzata………………………………………...
  167. Wąsowicz Jan……………………………………………………………………….
  168. Wąsowicz Marek…………………………………………………………………….
  169. Wąsowicz Monika……………………………………………………………………
  170. Wąsowicz Weronika…………………………………………………………
  171. Witkiewicz Sylwia…………………………………………………………………….
  172. Witkiewicz Tadeusz……………………………………………………………
  173. Zając Katarzyna…………………………………………………
  174. Zając Patryk…………………………………………………….
  175. Zięta Ewa………………………………………………………………………………
  176. Żołędziejewska Mariola……………………………………………………………….
  177. Żołędziejewski Andrzej……………………………………………………………….

Najnowsze

Walne zgromadzenie

Zdjęcie grupy Sokołów ze starym oraz nowym sztandarem po walnym zgromadzeniu sprawozdawczym za 2019 rok, które odbyło się 10.02.2020 roku.

 walne zgromadzenie

 

Uwaga. Zmiana planu wyjazdu na XVII Mistrzostwa.

Bardzo ważna informacja.

Ze względu na warunki pogodowe oraz brak możliwości przeprowadzenia XVII Mistrzostw Gminy Włoszakowice w narciarstwie alpejskim na stoku w miejscowości Sanov, zawody odbędą się w miejscowości Dolna Morawa przy restauracji Marcelka.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt  tel. 601574201.

Za utrudnienia przepraszamy.
 
Organizatorzy T.G. Sokół Włoszakowice
 
WhatsApp Image 2020-02-20 at 17.44.05

Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze 2019

Zapraszamy wszystkich członków Sokoła Włoszakowice na Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze za 2019 rok. Odbędzie się na sali GOK we Włoszakowicach ul. K. Kurpińskiego 29 dnia 10.02.2020 r. o godzinie 18:30, a w przypadku braku kworum, drugi termin to 10.02.2020 r. godzina 18:45.

 

Z poważaniem

Zarząd Sokoła Włoszakowice

Spotkanie informacyjne odnośnie ubezpieczenia.

Informacja o ubezpieczeniu

Nabór chętnych na obóz piłkarski 2020 r.

Program obozu