Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół"

ul. Kurpińskiego 29, 64-140 Włoszakowice

Odwiedza nas

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

grudzień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Lista członków - 2013 rok

 

1. Adamczak Aleksandra 51. Kaminiarz Leszek* 101. Poliwczak Bartosz
2. Apolinarski Grzegorz 52. Kiąca Bogumiła 102. Poloch Ewelina
3. Apolinarski Krzysztof 53. Kiąca Jerzy 103. Przybylak Lech
4. Apolinarski Wojciech 54. Kiąca Magdalena 104. Przybyła Jan
5. Beba Agnieszka 55. Kiąca Ryszard 105. Przybyła Kacper*
6. Bednarczyk Danuta 56. Kiąca Zuzanna 106. Pytlik Anna
7. Bednarczyk Jakub* 57. Knop Andrzej 107. Pytlik Krzysztof
8. Bednarczyk Kacper* 58. Kołacki Andrzej 108. Pytlik Leszek
9. Berger Krzysztof 59. Kowal Mikołaj 109. Pytlik Łukasz*
10. Borowczak Szymon* 60. Krawczyk Dominik 110. Radke Edward
11. Całujek Wiesław 61. Krawczyk Marcel* 111. Radke Leonia
12. Chałupka Konrad 62. Krawczyk Tadeusz 112. Rutkiewicz Joanna*
13. Chałupka Łukasz 63. Król Małgorzata 113. Rutkiewicz Mariusz*
14. Chrapek Paweł 64. Lewadnowski Waldemar 114. Rutkiewicz Szymon*
15. Ciesielska Hanna 65. Lewandowska Aleksandra 115. Samol Mateusz
16. Ciesielski Mariusz 66. Lis Dawid* 116. Skorupiński Filip*
17. Fliger Lukasz* 67. Lis Paweł 117. Sobolewski Mateusz
18. Frach Grzegorz 68. Lopatnyuk Beata 118. Sujecka Kamila
19. Frach Zbigniew 69. Lopatnyuk Włodzimiesz 119. Sujecki Bogdan
20. Froń Kacper* 70. Lorenz Szymon* 120. Sztor Jacek
21. Gajdanowicz Adrian* 71. Łabińska Wanda 121. Sztor Kornelia
22. Gajdanowicz Anna* 72. Maciąg Andzrej 122. Poloch Natalia
23. Gajdanowicz Patryk* 73. Maćkowiak Jarosław 123. Świętek Waldemar
24. Gajdanowicz Tomasz* 74. Majer Zbigniew 124. Trojanowska Beata
25. Galon Adriana* 75. Majorczyk Maja 125. Trojanowski Grzegorz
26. Gałach Grzegorz* 76. Makałowski Stanisław 126. Waligóra Franciszek
27. Gałach Jacek 77. Maluśki Roman 127. Waligóra Stanisław
28. Gałach Leszek 78. Marciniak Zbigniew 128. Walkowiak Danuta
29. Głuszak Jakub 79. Materna Agnieszka 129. Walkowska Justyna
30. Grabsztunowicz Jakub* 80. Matysiak Kacper* 130. Walkowska Weronika
31. Grochowczak Jakub 81. Mądrzak Alina 131. Walkowski Artur
32. Grochowczak Piotr 82. Mądrzak Piotr 132. Walkowski Rafał
33. Grygiel Łukasz* 83. Mirek Arkadiusz* 133. Wawrzyniak Damian
34. Grzesiecki Mateusz* 84. Mirek Zenon 134. Wąsowicz Marek*
35. Hojzler Przemysław 85. Miś Karol* 135. Wąsowicz Monika*
36. Husiatyński Jan 86. Nedzyk Marcin* 136. Witkiewicz Sylwia
37. Jagodzik Justyna 87. Nowaczyk Paweł 137. Witkiewicz Tadeusz
38. Jagodzik Leszek 88. Nowak Bożena 138. Wlekły Jerzy
39. Jagodzik Sandra 89. Nowak Leszek 139. Wojszczyk Małgorzata
40. John Kacper* 90. Nowak Marek 140. Zięta Ewa**
41. John Małgorzata* 91. Olejniczak Wojcziech* 141. Żołędziejewska Mariola
42. John Mikołaj* 92. Owsianny Dariusz 142. Żołędziejewska Marta
43. Justkowiak Bogdan 93. Pawlak Małgorzata 143. Żołędziejewski Andrzej
44. Kaczmarek Anna 94. Pawlikiewicz Katarzyna 144. Kuciewicz Maciej
45. Kaczmarek Dominik 95. Pawłowski Dariusz 145. Raburska Izabela
46. Kaczmarek Patryk 96. Pawłowski Przemek* 146. Raburski Witold
47. Kaczmarek Paweł* 97. Pawłowski Tomasz 147. Kiąca Aleksandra
48. Kaczmarek Waldemar 98. Piwowoński Bogdan 148. Kryś Henryk
49. Kaczorowski Jakub* 99. Pluta Bartosz 149. Latanowicz Wojciech
50. Kaminiarz Andrzej 100. Pluta Waldemar 150. Witczak Adam

 

* Nowo przyjęci członkowie
** Członkowie przeniesieni z innej sekcji

Najnowsze

Mecz Włoszakowice - Osieczna

Zdjęcia przedstawiają drużynę Sokoła po wygranym meczu pucharowym z drużyną z Osiecznej 4:1, gdzie wręczono pamiątkową grawerę Łukaszowi Maciągowi w ramach podziękowania za prace trenerską. Grawerę wręczył kapitan Tomek Pawłowski oraz prezes Leszek Jagodzik

Trenujemy !!!

Nasza najmłodsza grupa zaprasza wszystkich chętnych chłopców i dziewczynki do naszej drużyny.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się i umów na trening 

tel: 697 594 771 

XVII Mistrzostwa Gminy Włoszakowice - Dolna Morava.

Wyjątkowo ciepła i bezśnieżna zima nie przeszkodziła w organizacji XVII Mistrzostw Gminy Włoszakowice w Narciarstwie Alpejskim, które odbyły się w przedostatnią sobotę lutego. Zawody zostały tradycyjnie przeprowadzone u naszych południowych sąsiadów, lecz nie jak zawsze w miejscowości Šanov, a w pobliskiej Dolnej Moravie.

Na czeskiej ziemi rywalizowało w tym roku ponad 80 narciarzy, mieszkających, pracujących lub uczących się w naszej gminie. Wśród nich nie zabrakło też uczniów włoszakowickiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Karola Kurpińskiego, którzy pod czujnym okiem nauczycieli od kilku dni szlifowali swoje umiejętności narciarskie w ramach przeprowadzonej ponownie „białej szkoły”. Zmaganiom licznie zgromadzonych zawodników przyglądali się m.in.: wójt gminy Włoszakowice Robert Kasperczak, przewodniczący Rady Gminy Kazimierz Kurpisz, radny Marius Sujecki, kierownik Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Arkadiusz Szymczak oraz prezesi Towarzystw Gimnastycznych „Sokół” w Bukówcu Górnym i Włoszakowicach – odpowiednio Jan Kot i Leszek Jagodzik.

Uczestnicy mistrzostw rywalizowali ze sobą w dziesięciu różnych kategoriach, przydzielonych uprzednio na podstawie wieku i płci, a zadanie standardowo polegało na jak najszybszym pokonaniu slalomu giganta. Mimo niezwykle wymagającej trasy, wytyczonej w zupełnie nowym miejscu, zawody przebiegały na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie. Niepokonany wśród mężczyzn, podobnie jak przed dwoma laty, okazał się Jakub Grochowczak z czasem 18,4 sek., a klasyfikację damską zdominowała wielokrotnie triumfująca Zuzanna Kaźmierczak (czas 23,2 sek.). Jak przystało na zawody rangi mistrzowskiej, mistrz i mistrzyni otrzymali okazałe puchary, natomiast zwycięzcy poszczególnych grup medale w kolorze złotym, srebrnym lub brązowym. Dodatkowe trofea powędrowały też do najlepszych zawodników reprezentujących włoszakowickie ZSO – Antoniny Nowak i Mikołaja Ratajczak. Pozostali uczniowie biorący udział w „białej szkole” odebrali pamiątkowe dyplomy.

Głównym organizatorem gminnych mistrzostw w narciarstwie było jak co roku Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” Włoszakowice.

Najlepsze trójki zawodników w poszczególnych kategoriach prezentujemy poniżej:

Dziewczęta 10-12 lat

  1. Emilia Klawińska
  2. Weronika Weiss
  3. Maja Szkudlarczyk

Dziewczęta 13-15 lat

  1. Antonina Nowak
  2. Wiktoria Kazimierska
  3. Roksana Grabsztunowicz

Chłopcy 6-13 lat

  1. Fabian Stachowiak
  2. Tymoteusz Zając
  3. Emil Mikołajczak

Chłopcy 14-16 lat

  1. Mikołaj Ratajczak
  2. Maksymilian Grycz
  3. Władysław Wypych

Kobiety roczniki 2002-1981

  1. Zuzanna Kaźmierczak
  2. Aleksandra Kiąca
  3. Natalia Mierzyńska

Kobiety rocznik 1980 i starsze

  1. Donata Grzesiecka
  2. Barbara Zapłata
  3. Aldona Andrzejewska

Mężczyźni roczniki 2003-1980

  1. Jakub Grochowczak
  2. Szymon Kot
  3. Norbert Stachurski

Mężczyźni roczniki 1979-1970

  1. Tomasz Linka
  2. Grzegorz Szkudlarczyk
  3. Karol Mikołajczak

Mężczyźni roczniki 1969-1960

  1. Piotr Grochowczak
  2. Jerzy Kiąca
  3. Leszek Jagodzik

Mężczyźni rocznik 1959 i starsi

  1. Leszek Dudek
  2. Edward Radke
  3. Damian Wawrzyniak

Tekst opracował A.A., zdj. D.J. www.wloszakowice.pl

 IMG 4043 1

 

Więcej zdjęć pod linkiem:

 

https://drive.google.com/folderview?id=1OFL4suspj4sADHD7QGiCYTC6_ztS0Hff