Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół"

ul. Kurpińskiego 29, 64-140 Włoszakowice

Odwiedza nas

Odwiedza nas 206 gości oraz 0 użytkowników.

lipiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Terminarz i tabela sezon 2015/16

PozDrużynaMPktZRP+-+-
1. LZS Głuchowo 99/00 4 8 2 2 0 12 8 4
2. Sokół Włoszakowice 99/00 4 7 2 1 1 10 6 4
3. Znicz Obra 99/00 3 5 1 2 0 4 3 1
4. Tęcza Tuchorza 99/00 3 3 1 0 2 6 8 -2
5. GKS Włoszakowice 99/00 3 3 1 0 2 7 10 -3
6. Karpik Kopanica 99/00 2 2 0 2 0 3 3 0
7. Grom Czacz 99/00 3 1 0 1 2 3 7 -4

 

Kolejka 1 w dniach 19-03-2016/20-03-2016

ZNICZ Obra

- pauza

 

TĘCZA Tuchorza

- GKS Włoszakowice

n. g. 14,00

SOKÓŁ Włoszakowice

- GROM Czacz

s. g. 11,00

LZS Głuchowo

- KARPIK Kopanica

s. g. 12,30

 

Kolejka 2 w dniach 02-04-2016/03-04-2016

KARPIK Kopanica

- pauza

 

GROM Czacz

- LZS Głuchowo

s. g. 14,00

GKS Włoszakowice

- SOKÓŁ Włoszakowice

s. g. 14,00

ZNICZ Obra

- TĘCZA Tuchorza

s. g. 11,00

 

Kolejka 3 w dniach 09-04-2016/10-04-2016

pauza

- TĘCZA Tuchorza

 

SOKÓŁ Włoszakowice

- ZNICZ Obra

s. g. 11,00

LZS Głuchowo

- GKS Włoszakowice

s. g. 11,00

KARPIK Kopanica

- GROM Czacz

n. g. 11,00

 

Kolejka 4 w dniach 16-04-2016/17-04-2016

HELIOS Bucz

- pauza

 

KARPIK Kopanica

- GKS Włoszakowice

s. g. 16,00

ZNICZ Obra

- LZS Głuchowo

s. g. 11,00

TĘCZA Tuchorza

- SOKÓŁ Włoszakowice

n. g. 14,30

 

Kolejka 5 w dniach 23-04-2016/24-04-2016

SOKÓŁ Włoszakowice

- pauza

 

LZS Głuchowo

- TĘCZA Tuchorza

s. g. 11,00

KARPIK Kopanica

- ZNICZ Obra

n. g. 16,00

GROM Czacz

- GKS Włoszakowice

s. g. 14,00

Kolejka 6 w dniach 30-04-2016/01-05-2016

pauza

- GKS Włoszakowice

 

ZNICZ Obra

- GROM Czacz

s. g. 11,00

TĘCZA Tuchorza

- KARPIK Kopanica

s. g. 14,00

SOKÓŁ Włoszakowice

- LZS Głuchowo

s. g. 11,00

 

Kolejka 7 w dniach 07-05-2016/08-05-2016

LZS Głuchowo

- pauza

 

KARPIK Kopanica

- SOKÓŁ Włoszakowice

n. g. 14,00

GROM Czacz

- TĘCZA Tuchorza

s. g. 14,00

GKS Włoszakowice

- ZNICZ Obra

s. g. 15,00

 

 

Kolejka 8 w dniach 14-05-2016/15-05-2016

pauza

- ZNICZ Obra

 

GKS Włoszakowice

- TĘCZA Tuchorza

n. g. 14,00

GROM Czacz

- SOKÓŁ Włoszakowice

s. g. 11,00

KARPIK Kopanica

- LZS Głuchowo

n. g. 16,00

 

Kolejka 9 w dniach 21-05-2016/22-05-2016

pauza

- KARPIK Kopanica

 

LZS Głuchowo

- GROM Czacz

s. g. 11,00

SOKÓŁ Włoszakowice

- GKS Włoszakowice

s. g. 11,00

TĘCZA Tuchorza

- ZNICZ Obra

n. g. 14,30

 

 

Kolejka 10 w dniach 28-05-2016/29-05-2016

TĘCZA Tuchorza

- pauza

 

ZNICZ Obra

- SOKÓŁ Włoszakowice

s. g. 11,00

GKS Włoszakowice

- LZS Głuchowo

s. g. 14,00

GROM Czacz

- KARPIK Kopanica

s. g. 14,00

 

 

Kolejka 11 w dniach 04-06-2016/05-06-2016

GROM Czacz

- pauza

 

GKS Włoszakowice

- KARPIK Kopanica

n. g. 14,00

LZS Głuchowo

- ZNICZ Obra

s. g. 11,00

SOKÓŁ Włoszakowice

- TĘCZA Tuchorza

s. g. 11,00

 

Kolejka 12 w dniach 11-06-2016/12-06-2016

pauza

- SOKÓŁ Włoszakowice

 

TĘCZA Tuchorza

- LZS Głuchowo

s. g. 11,00

ZNICZ Obra

- KARPIK Kopanica

s. g. 11,00

GKS Włoszakowice

- GROM Czacz

s. g. 11,00

 

Kolejka 13 w dniach 18-06-2016/19-06-2016

GKS Włoszakowice

- pauza

 

GROM Czacz

- ZNICZ Obra

n. g. 12,00

KARPIK Kopanica

- TĘCZA Tuchorza

n. g. 14,00

LZS Głuchowo

- SOKÓŁ Włoszakowice

s. g. 11,00

 

Kolejka 14 w dniach 25-06-2016/26-06-2016

pauza

- LZS Głuchowo

 

SOKÓŁ Włoszakowice

- KARPIK Kopanica

s. g. 11,00

TĘCZA Tuchorza

- GROM Czacz

s. g. 14,00

ZNICZ Obra

- GKS Włoszakowice

s. g. 11,00

Komunikat końcowy runda jesienna 2012/13 - Młodzik

TABELA MŁODZIK gr. V

Poz

Nazwa klubu

L. spotkań

Pkt.

Bramki

1.

Grom Wolsztyn  

10

30

96-7

2.

Tęcza Tuchorza

10

21

36-18

3.

Znicz Obra  

10

16

23-35

4.

Sokół Kaszczor  

10

12

26-39

5.

MUKS Wolsztyn

10

4

16-55

6.

Orkan Chorzemin

10

4

10-53

 

TABELA MŁODZIK gr. VI

Poz

Nazwa klubu

L. spotkań

Pkt.

Bramki

1.

Wilga Brenno  

8

22

57-7

2.

Helios Bucz

8

17

37-13

3.

Sokół Włoszakowice

8

12

26-19

4.

Sporting Przemęt  

8

3

10-39

5.

GKS Włoszakowice

8

3

7-59

 

Awans do grupy Mistrzowskiej uzyskały zespoły:

- PKS Racot, Polonia 1912 I Leszno, Rawia Rawicz, Sparta Miejska Górka, Krobianka Krobia, Helios Bucz, Grom Wolsztyn, Wilga Brenno

Gr. 1 – GKS Włoszakowice, Sporting Przemęt, LUKS Stare Bojanowo, Sokół Kaszczor, Sokół Włoszakowice, Polonia 1912 II Leszno

Gr. 2 – Tęcza Tuchorza, Znicz Obra, MUKS Wolsztyn, Orkan Chorzemin, Gwiazda Siedlec

Gr. 3 – Piast Poniec, Korona Piaski, Wielkopolanka Szelejewo, RAP Rydzyna, Tęcza-Osa Osieczna, Junior Drobnin

Gr. 4 – LZS Głuchowo, Obra 1912 Kościan, Juna-Trans Stare Oborzyska, AS Czempiń, Promień Krzywiń

Gr. 5 – Sarnowianka Sarnowa, Orla Jutrosin, Awdaniec Pakosław, Pelikan Dębno Pl., Kania Gostyń, Dąbroczanka Pępowo

Wydział Szkolenia informuje, że można zgłaszać nowe drużyny do rozgrywek w rundzie wiosennej. Drużyny te zostaną umieszczone w grupach regionalnych. Ostateczny termin zgłoszeń - 31.12.2012 r.

Najnowsze

Walne zgromadzenie

Zdjęcie grupy Sokołów ze starym oraz nowym sztandarem po walnym zgromadzeniu sprawozdawczym za 2019 rok, które odbyło się 10.02.2020 roku.

 walne zgromadzenie

 

Uwaga. Zmiana planu wyjazdu na XVII Mistrzostwa.

Bardzo ważna informacja.

Ze względu na warunki pogodowe oraz brak możliwości przeprowadzenia XVII Mistrzostw Gminy Włoszakowice w narciarstwie alpejskim na stoku w miejscowości Sanov, zawody odbędą się w miejscowości Dolna Morawa przy restauracji Marcelka.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt  tel. 601574201.

Za utrudnienia przepraszamy.
 
Organizatorzy T.G. Sokół Włoszakowice
 
WhatsApp Image 2020-02-20 at 17.44.05

Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze 2019

Zapraszamy wszystkich członków Sokoła Włoszakowice na Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze za 2019 rok. Odbędzie się na sali GOK we Włoszakowicach ul. K. Kurpińskiego 29 dnia 10.02.2020 r. o godzinie 18:30, a w przypadku braku kworum, drugi termin to 10.02.2020 r. godzina 18:45.

 

Z poważaniem

Zarząd Sokoła Włoszakowice

Spotkanie informacyjne odnośnie ubezpieczenia.

Informacja o ubezpieczeniu

Nabór chętnych na obóz piłkarski 2020 r.

Program obozu