Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół"

ul. Kurpińskiego 29, 64-140 Włoszakowice

Odwiedza nas

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

grudzień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Zarząd na lata 2018-2020

ZARZĄD   

 Prezes.................................................................
Leszek Jagodzik
 Wiceprezes..........................................................
Marek Nowak
 Skarbnik..............................................................
Grzegorz Trojanowski
 Sekretarz............................................................
Natalia Poloch
 Gospodarz...........................................................
Konrad Chałupka
 Naczelnik Szkolenia Sokolego...............................
Piotr Grochowczak
 Zastępca Naczelnika Szkolenia Sokolego................
Ryszard Kiąca

 

KIEROWNICTWO SEKCJI SPORTOWYCH

I Sekcja turystyki rowerowej........................    Leonia Radke
II Sekcja piłki nożnej przedszkolaki APR........    Kacper Bednarczyk
III Sekcja piłki nożnej seniorów klasa "A"........    Łukasz Pytlik
IV Sekcja piłki nożnej "Junior ".......................    Grzegorz Trojanowski
V Sekcja piłki siatkowej mężczyzn.................    Arkadiusz Ławecki
VI Sekcja windsurfingu..................................    Marek Krzyżaniak
VII Sekcja piłki nożnej "Orlik, Żacy i Bambini"    Łukasz Maciąg,
   Leszek Bajon
VIII Sekcja piłki nożnej "Oldboys".....................    Dariusz Rybka
IX Sekcja sportów zimowych ..........................

  Piotr Grochowczak,
  Marek Nowak

KOMISJA REWIZYJNA NA LATA 2018-2020

Przewodnicząca .................................................
Leonia Radke
Członek ..............................................................
Zbigniew Frach
Członek ..............................................................
Artur Walkowski

 

SĄD HONOROWY NA LATA 2018-2020

Przewodniczący .................................................
Danuta Walkowiak
Członek ..............................................................
Henryk Kryś
Członek ..............................................................
Renata Frąckowiak

 

 

Zebranie sprawozdawcze T.G. SOKÓŁ z 15.01.2015

ZARZĄD

Prezes....................................................................
Leszek Jagodzik
Wiceprezes............................................................
Marek Nowak
Skarbnik.................................................................
Grzegorz Trojanowski
Sekretarz...............................................................
Natalia Poloch
Gospodarz..............................................................
Marek Wąsowicz
Naczelnik Szkolenia Sokolego..............................
Piotr Grochowczak
Zastępca Naczelnika Szkolenia Sokolego.............
Ryszard Kiąca

 

KOMISJA REWIZYJNA NA LATA 2015-2017

Przewodnicząca ............................................
Ewa Zięta
Członek .........................................................
Leonia Radke
Członek .........................................................
Zbigniew Frach

 

SĄD HONOROWY NA LATA 2015-2017

Przewodniczący ..........................................
Karol Miś
Członek ........................................................
Lech Przybylak
Członek ........................................................
Danuta Walkowiak

 

KIEROWNICTWO SEKCJI SPORTOWYCH

I Sekcja turystyki rowerowej........................ Leonia Radke
II Sekcja piłki nożnej "Trampkarz"................. Marek Wąsowicz
III Sekcja piłki nożnej seniorów klasa "A"........ Jakub Głuszak
IV Sekcja piłki nożnej Junior .......................... Grzegorz Trojanowski
V Sekcja piłki siatkowej mężczyzn................ Łukasz Maciąg
VI Sekcja windsurfingu.................................. Lech Przybylak
VII Sekcja piłki nożnej "Żacy i Bambini"............ Łukasz Maciąg
VIII Sekcja piłki nożnej "oldboys"..................... Ryszard Kiąca
IX Sekcja sportów zimowych .........................

Piotr Grochowczak, Marek Nowak, Katarzyna Zając

Zarząd Uchwała U/1/12 z dnia 30-01-2012

ZARZĄD

Prezes....................................................................
Leszek Jagodzik
Wiceprezes............................................................
Marek Nowak
Skarbnik.................................................................
Grzegorz Trojanowski
Sekretarz...............................................................
Natalia Poloch
Gospodarz..............................................................
Tomek Pawłowski
Naczelnik Wyszkolenia Sokolego.........................
Piotr Grochowczak
Zastępca Naczelnika Wyszkolenia Sokolego.......
Ryszard Kiąca

 

KOMISJA REWIZYJNA

Przewodnicząca ............................................
Ewa Zięta
Członek .........................................................
Leonia Radke
Członek .........................................................
Zbigniew Frach

 

SĄD HONOROWY

Przewodniczący ..........................................
Andrzej Żołędziejewski
Członek ........................................................
Leszek Nowak
Członek ........................................................
Andrzej Kaminiarz

 

KIEROWNICTWO SEKCJI SPORTOWYCH

I Sekcja turystyki rowerowej........................ Leonia Radke
II Sekcja piłki nożnej "Młodzik"...................... Marek Wąsowicz
III Sekcja piłki nożnej seniorów klasa "A"........ Krzysztof Apolinarski
IV Sekcja piłki nożnej Trampkarz ................... Grzegorz Trojanowski
V Sekcja piłki siatkowej mężczyzn................ Andrzej Kaminiarz
VI Sekcja windsurfingu.................................. Lech Przybylak
VII Sekcja piłki nożnej "Żacy".......................... Łukasz Maciąg
VIII Sekcja piłki nożnej "oldboys"..................... Ryszard Kiąca
IX Sekcja sportów zimowych ......................... Leszek Nowak

Najnowsze

Mecz Włoszakowice - Osieczna

Zdjęcia przedstawiają drużynę Sokoła po wygranym meczu pucharowym z drużyną z Osiecznej 4:1, gdzie wręczono pamiątkową grawerę Łukaszowi Maciągowi w ramach podziękowania za prace trenerską. Grawerę wręczył kapitan Tomek Pawłowski oraz prezes Leszek Jagodzik

Trenujemy !!!

Nasza najmłodsza grupa zaprasza wszystkich chętnych chłopców i dziewczynki do naszej drużyny.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się i umów na trening 

tel: 697 594 771 

XVII Mistrzostwa Gminy Włoszakowice - Dolna Morava.

Wyjątkowo ciepła i bezśnieżna zima nie przeszkodziła w organizacji XVII Mistrzostw Gminy Włoszakowice w Narciarstwie Alpejskim, które odbyły się w przedostatnią sobotę lutego. Zawody zostały tradycyjnie przeprowadzone u naszych południowych sąsiadów, lecz nie jak zawsze w miejscowości Šanov, a w pobliskiej Dolnej Moravie.

Na czeskiej ziemi rywalizowało w tym roku ponad 80 narciarzy, mieszkających, pracujących lub uczących się w naszej gminie. Wśród nich nie zabrakło też uczniów włoszakowickiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Karola Kurpińskiego, którzy pod czujnym okiem nauczycieli od kilku dni szlifowali swoje umiejętności narciarskie w ramach przeprowadzonej ponownie „białej szkoły”. Zmaganiom licznie zgromadzonych zawodników przyglądali się m.in.: wójt gminy Włoszakowice Robert Kasperczak, przewodniczący Rady Gminy Kazimierz Kurpisz, radny Marius Sujecki, kierownik Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Arkadiusz Szymczak oraz prezesi Towarzystw Gimnastycznych „Sokół” w Bukówcu Górnym i Włoszakowicach – odpowiednio Jan Kot i Leszek Jagodzik.

Uczestnicy mistrzostw rywalizowali ze sobą w dziesięciu różnych kategoriach, przydzielonych uprzednio na podstawie wieku i płci, a zadanie standardowo polegało na jak najszybszym pokonaniu slalomu giganta. Mimo niezwykle wymagającej trasy, wytyczonej w zupełnie nowym miejscu, zawody przebiegały na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie. Niepokonany wśród mężczyzn, podobnie jak przed dwoma laty, okazał się Jakub Grochowczak z czasem 18,4 sek., a klasyfikację damską zdominowała wielokrotnie triumfująca Zuzanna Kaźmierczak (czas 23,2 sek.). Jak przystało na zawody rangi mistrzowskiej, mistrz i mistrzyni otrzymali okazałe puchary, natomiast zwycięzcy poszczególnych grup medale w kolorze złotym, srebrnym lub brązowym. Dodatkowe trofea powędrowały też do najlepszych zawodników reprezentujących włoszakowickie ZSO – Antoniny Nowak i Mikołaja Ratajczak. Pozostali uczniowie biorący udział w „białej szkole” odebrali pamiątkowe dyplomy.

Głównym organizatorem gminnych mistrzostw w narciarstwie było jak co roku Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” Włoszakowice.

Najlepsze trójki zawodników w poszczególnych kategoriach prezentujemy poniżej:

Dziewczęta 10-12 lat

  1. Emilia Klawińska
  2. Weronika Weiss
  3. Maja Szkudlarczyk

Dziewczęta 13-15 lat

  1. Antonina Nowak
  2. Wiktoria Kazimierska
  3. Roksana Grabsztunowicz

Chłopcy 6-13 lat

  1. Fabian Stachowiak
  2. Tymoteusz Zając
  3. Emil Mikołajczak

Chłopcy 14-16 lat

  1. Mikołaj Ratajczak
  2. Maksymilian Grycz
  3. Władysław Wypych

Kobiety roczniki 2002-1981

  1. Zuzanna Kaźmierczak
  2. Aleksandra Kiąca
  3. Natalia Mierzyńska

Kobiety rocznik 1980 i starsze

  1. Donata Grzesiecka
  2. Barbara Zapłata
  3. Aldona Andrzejewska

Mężczyźni roczniki 2003-1980

  1. Jakub Grochowczak
  2. Szymon Kot
  3. Norbert Stachurski

Mężczyźni roczniki 1979-1970

  1. Tomasz Linka
  2. Grzegorz Szkudlarczyk
  3. Karol Mikołajczak

Mężczyźni roczniki 1969-1960

  1. Piotr Grochowczak
  2. Jerzy Kiąca
  3. Leszek Jagodzik

Mężczyźni rocznik 1959 i starsi

  1. Leszek Dudek
  2. Edward Radke
  3. Damian Wawrzyniak

Tekst opracował A.A., zdj. D.J. www.wloszakowice.pl

 IMG 4043 1

 

Więcej zdjęć pod linkiem:

 

https://drive.google.com/folderview?id=1OFL4suspj4sADHD7QGiCYTC6_ztS0Hff